• Wpisów: 576
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 13:00
  • Licznik odwiedzin: 127 234 / 2655 dni
 
rene230
 
Dzień dobry.

Ostatnio były święta i nawet w lutym pakowałam jakieś prezenty... a nawet kilka sama dostałam.
I tak patrząc na to co dałam i co dostałam... Stwierdziłam, że widocznie ktoś nie miał pomysłu, albo chciał się czegoś pozbyć.
prezenty.jpg

I tak... dostałam od Biedronki fantastyczną paczkę na święta. W tym, że były tam słodycze i kosmetyki z orzechami (migdałami) na które ja mam uczulenie. W związku z tym powędrowały do rodziny i przyjaciół na święta (mam tego jeszcze trochę, strzeżcie się).
Na urodziny Babcia dała mi śliwki w czekoladzie, które też pewnie do kogoś powędrują.
Zaniosłam któregoś dnia lakiery do pracy, żeby dziewczyny wybrały coś dla siebie. I koleżanka wybrała co chciała, a w zamian dostałam Raffaello. Justyś, to Raffaello trafi do Ciebie ;)
Od Mamy dostałam na urodziny kolczyki. Były śliczne, ale ja takich nie noszę. Tak, Magdaleno to są te kolczyki które dostałaś niedawno.
prezenty-przechodnie.jpg

W mojej rodzinie jest to bardzo praktykowane.
Nie pamiętam dokładnie o co chodziło. Czy to była, kawa, alkohol, czy coś innego... nie istotne. Mama dostała coś od Cioci na imieniny. Potem to coś powędrowało do Cioci na święta. A następnie to samo coś trafiło znowu do Mamy na urodziny. A potem Mama dała to coś znowu Cioci... Nie pamiętam co się z tym stało w ostateczności. chyba zostało spożyte we wspólnym gronie...
Nie był to wyodrębniony przypadek. U nas prezenty lubią wędrować.
W każdym razie wiecie o co mi chodzi o prezentach przechodnich.
regift_4.jpg

Ja się wspinam na wyższy level. W tamtym roku zaczęłam kupować słodycze, kawę i alkohol "na wszelki wypadek", żeby było co dać jak się trafi jakieś święto. Czasem jest jakaś fajna promocja 50% czy 3 w cenie 1. Czemu nie skorzystać :D

Czy u Was też zdarzają się prezenty przechodnie? Jaki był najgorszy prezent jaki dostałyście?

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego