• Wpisów: 576
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 13:00
  • Licznik odwiedzin: 129 531 / 2766 dni
 
rene230
 
Dzień dobry. Z okazji że dzisiaj mam handre i pochłania mnie czarna rozpacz, poszłam do t mobile. Bo moja karta SIM się zbuntowała i przestała działać. Tak powód szczyty, nie ma co. Wracając słuchałam radia i najpierw było „KAYAH "Za późno" [official video]” chciałabym tę piosenkę zadedykować Madzi i wszystkim dziewczynom których facet nie docenia.

Następnie było
„Whitney Houston - My Love Is Your Love” i tu już było pełne darcie mordy! Nie mogłam się powstrzymać. Jak przy poprzedniej było lekkie nucenie tak przy Whitney się nie da siedzieć cicho.

Ludzie przestali mnie interesować. Ale żeby nie było, że tylko ja jestem nienormalna (wyjątkową, oryginalna), mój mężczyzna (kurwa, jak to brzmi) też ma swojego bzika. Znacie te grę? „Just Dance 4 - Never Gonna Give You Up - 5* Stars”. Mężczyzna ma ten strój i obecnie uczy się układu.

Jak się go spytałam "czemu?" to odpowiedział tylko "żeby sprawić ci radość". Ja już widziałam jak on tańczy i dla mnie jest to niesamowity widok. Od razu jest mi lepiej i handra idzie w kąt. Buziaki dziewczyny

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego